Szymon Szoska

„Współpracuje z Marcinem od półtora roku. Decyzja o podjęciu z nim współpracy była najlepszą decyzją z moim życiu odnośnie kształtowania sylwetki. Dzięki niemu w wieku 35 lat mogę się pochwalić życiową formą, długo szukałem kogoś kto ma tak indywidualne podejście do podopiecznego jak Marcin. Masz problem z techniką? Żaden problem, podeślij mu filmik z ćwiczeniem a cierpliwie wyjaśni Ci co robisz nie tak. Naprawił mi głowę jeżeli chodzi o kwestie związane z redukcją jak i z okresem masowym. Plany treningowe jakie układa to po prostu jest sztos. Jedyne czego żałuje to jest to, ze tak późno odkryłem tego ziomka, najlepiej wydane pieniądze na sprawy związane z siłownią”

Patrycja Nowakowska

„Moja współpraca z Tobą nie trwa długo bo prawie miesiąc, aczkolwiek już mogę stwierdzić, że dobrze wybrałam swojego trenera. Przede wszystkim dlatego, że zawsze pomożesz, odpowiesz na każde pytanie, zainteresujesz się. Zachowujesz się jak prawdziwy trener poświęcając swój czas i uwagę, co jest ogromnym plusem. Mam z Tobą stały kontakt co było dla mnie bardzo ważne przy wyborze osoby, która pomoże mi zrealizować cel do którego dąże. Nie jesteś typowym trenerem online, który da dietę i ćwiczenia, Ty po prostu stajesz się osobą prowadzącą, co wyróżnia Twoją osobę na tle innych..Szczególnie w tych czasach, gdzie najważniejsze żeby zarobić i iść na ilość,a nie na jakość.. Ja po tak krótkim czasie mogę stwierdzić, że wybrałam bardzo dobrze!”

Patryk Stypa

„Co do naszej współpracy to na początku bardzo się zdziwiłem, oczywiście pozytywnie, nie spodziewałem się tak poważnego i solidnego podejście do tematu była szlifowana technika w każdym ćwiczeniu(filmiki z głównych serii), kontakt całodobowo, otrzymałem odpowiedź na każde moje pytanie, a było ich trochę. Zmiany jeśli chodzi o plan treningowy,cardio, dietę były robione na bieżąco pod wpływem zmieniającej się sylwetki. Raporty z pomiarami, zdjęciami oraz innymi danymi wysyłane były dokładnie co 2tygodnie. Z czystym sercem mogę Cię polecić każdemu mojemu znajomemu, jesteś w tym naprawdę zajebisty trenejro Dziękuję”