Zdajemy sobie sprawę kim jesteś rozważa teraz. „nie trzeba dodawać, jestem gotowy na związek. jego rzecz na którą już chciałbym zbyt długo! ja ostatnio muszę wiedzieć jak ja może dostać jeden rozpoczęty!”

Cóż, jesteśmy zdecydowanie nie argumentując że byś jak prawdziwy związek. Ale robimy wyzwanie jeden do zadaj sobie âjestem my gotowy na związek? Ten 1 jest trudny odpowiedzieć, od tego zawiera faktycznie analizując siebie wraz z twoimi wartości, postawy i działania w a właściwy, dostępny i szczery metoda. I to jest nigdy bezwysiłkowe.

Coś możemy ujawnić jest to byliśmy prawdę tam. większość z nas zastanawiała się „jestem jesteśmy gotowi randkę?’ i doświadczeni miejsce gdzie wszystko my mogliśmy pamiętaj było dokładnie my więc chcieliśmy właściwy związek, wyzwaniami przywiązanie, zrozumienie, pomoc i miłość to obejmuje to. To jest z pewnością kiedy masz zapytać o siebie za każdym razem faktycznie rozumiełeś odpowiedź. Prosta prawda jest, masz trochę główny zmiana zrobić.
Więc jak się masz wiesz, czy jesteś gotowy na związek przed rozpoczęciem jeden z zły mężczyzna lub pan niewłaściwym momencie?

Jeśli powinieneś pokazuje tych wskaźniki, to oznacza masz trochę spróbować wykonywać na siebie zanim mógłbyś wziąć zdrowy i zrównoważony, szczęśliwy połączenie z inną osobą:

1. Twój kompas po prostu nie jest celuje na północ.

Twój wspaniały kompas faktycznie jest off. To nieustannie wskazując jeden zły rodzaj facet. To zazwyczaj dzieje się, ponieważ jesteś podświadomie próbujesz sabotować połączenie od samego początku przez wybieranie mężczyźni kto nie naprawdę zaangażowanie treść. Jesteś w jakiś sposób przyciągając osobą, która jest też chce wiedzieć czy oni są przygotowani na związek .

Twoi przyjaciele i krewni właściwie cię którym jest osobą lub przegrana lub (input wybrany obraźliwy phrase dla a zły kochanie tutaj) ale ty napisałeś ich off, ufając że jesteś prawdopodobnie będzie jedyny pani który może przemienić go wewnątrz wspaniały kochanek. Nie, rzeczywistość jest taka wewnątrz wiesz możesz nie zmieniać go, i to właściwie w porządku razem z tobą jak ty podświadomie zmartwienie intensywny związek.

2. Potrzebujesz mężczyzna żeby szczęśliwy.

Ciekawo zadaje sobie pytanie bez względu na to, czy jesteś przygotowany dzień. Wymienione tutaj jest podejście do zrozumie nie jesteś: myślisz nieszczęśliwy jeśli niejesteś coupled w górę. Czy powinieneś dostać zaproszenie na imprezę lub okazję, podczas gdy nie mam facet nieść, w takim razie: tak skuteczne jak Dostaje), to nie przyjemne w prawdziwym życiu. Jeśli jesteś dla osoby by przyjść ratuj, nie jesteś daje siebie wystarczająco kredyt.

6. jesteś inwestujesz więcej godzin dążysz kochasz niż poszukiwałeś pasje.

Jeśli myślisz o siebie teraz, „Jedyna rzecz jestem myśleniem o jest spotkanie facet,” w takim raziejesteś w silny. Jak my zainteresowania. Jeśli nie masz żadnych zainteresowań, wtedynie jesteś całkiem interesujący stąd zapewnia, że jesteś życzysz jakiś facet doda zainteresowanie twoje istnienia. On będzie bo on będzie tutaj przez długi okres do.

7. nie rozpakowałeś swojego} bagażu.

Jeśli jesteś niemniej radzenie sobie emocjonalne blizny zachowane od odłamków poprzedni rozstanie, konkretnie, jeślijesteś mimo to doświadczasz zły wtedy będziesz chciał dokończyć the emocjonalny regeneracja przed rozpoczęciem nowy związek. Większość kobiet wierzy jeden â okazjonalnie każdy mężczyzna â na pewno dostaną własna umysł off ich z i do znacznie lepszy lokalizacja. Problem polega na tym, że że to prawie nigdy naprawdę działa.

Co to działa w rzeczywistości utrzymaj głowa z dala facet że jesteś dzisiaj zaczynam związek z, do tego, czuć się zły, skutkuje nim ( a może ty, również) czuć urazę, i ogólnie stworzyć duże bałagan dla wszystkich. Utrzymaj zbiórkę dla koszykówka ludzie.

8. jesteś zginając i obracając jesteś sobą jak precel dopasować w co wierzysz osoba jesteś zainteresowany może polubić.

Jeśli czujesz się chcieć być coś poza wszystko ty oczywiście zwykle, to może być znaczące czerwona flaga. Możliwe określ, czy jesteś przygotowany do wyjścia przez widzenie sposób, w jaki ty change wokół guys. Jeśli znajdziesz że jesteś zwykle chcąc zmienić coś o sobie myślenie to sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny na facet ty tylko znalazłem, potem jesteś, jak zdarzyło mi się być, z brakiem pewność siebie i pewność w sobie. unikaj bycia zbyt trudno na siebie, to jest bardzo typowe mimo to zapewnia, że powinieneś pracować znaleźć i kochać prawdziwe przed próbą cieszyć się inna osoba.

Jeśli jakieś dla poprzedni wydaje się być tobą, wtedy będziesz chciał zacząć patrząc wewnątrz i generując jakieś modyfikacje kierunku egzystencji aby dostać siebie gotowy do bycia z kimś innym. Na szczęście? {Kiedy już|po tym, jak będziesz|Kiedy już|Po tym, jak to poliżesz, jesteś przygotowany na właściwy związek. A potem ty utrzymaniu świetnie psychologicznie kształt na początek przyciąganie rodzaj facet że chcesz być w związek z, ostrożnie, dojrzale, i sprawdź każde istnienie doświadczenie jako odskocznię materiał do twojego wewnętrznego dom. Czy to jest trening wytrwałości, próg, liczyć na lub cokolwiek, dowiesz się to z każdej serca przekraczającej właściwa ścieżka i z jeden dostarczony nauczyć cię tę lekcję.

Dla Twojej rodziny, każde wiedza jest rozmową dla reaching swojego wyższego domu.

opcje na lesbiandates.org